Vlamo-finalisten
Kabaal
Ook dit jaar namen heel wat leerlingen deel aan de Vlamo-wedstrijd Vlaams Brabant (17 en 24 februari). Met mooie resultaten: zowat de helft van de finalisten uit Vlaams-Brabant komt uit onze school (de twee beste kandidaten per niveau (afdeling*) en instrumentengroep mogen naar de nationale finale). Proficiat allemaal!
Koperblazers:
- Lander Mosselmans (trompet): tweede laureaat tweede afdeling 91%
- Lars Van den Bosch (trompet): tweede afdeling 90%
- Jonas Van der Zanden (trompet): tweede afdeling 82%
- Lene Raes (trombone): kampioen eerste afdeling koperblazers 88%
- Arthur Gilson (trompet, 10 jaar!): tweede laureaat eerste afdeling 87%
- Janis Dehandschutter (trompet): eerste afdeling 75%
- Thomas Ketsman (trompet): eerste afdeling 72%
- Warre Mattheeuws (trompet): eerste afdeling 72%
- Olaf Dallmeier (hoorn, 11 jaar!): ere-afdeling 91,5%
- Gregor Van Vlierberghe (trompet): ere-afdeling 82,5%
Strijkers:
- Maarten De Baecke (viool): kampioen categorie B 95%
- Jacob Kruger (cello): tweede laureaat categorie B 89%
- WIllem Lorie (viool): categorie B 82,5%
- Hanna Vandaele (viool): tweede laureaat categorie C 93,5%
- Sofie Van Winckel (viool): categorie C 89,5%
- Gave Jehaes (cello): categorie C 82%
Tokkel- en toetsinstrumenten:
- Leander Van Damme (gitaar): kampioen categorie A gitaar met 88,5%
- Aisling Miller (gitaar): kampioen categorie C gitaar met 93,5%
- Jessica Van Damme (piano): kampioen categorie A piano met 84,5%
- Lucas Van Damme (piano) categorie B piano 79%
Houtblazers:
- Ruben Spruyt (altsax): kampioen derde afdeling 94%
- Antoon De Vos (hobo): tweede afdeling 90%
- Jonas Van Sevenant (altsax): kampioen eerste afdeling 92,5%
- Jacob Keppens (altsax): eerste afdeling 87,5%
- Emiel De Vos (altsax): eerste afdeling 86%
- Felix Lesire (altsax): eerste afdeling 82,5%
- Hanne Van Noten (altsax): eerste afdeling 70%
- Jonathan Van Damme (altsax): tweede laureaat uitmuntendheid 88,5%
- Luka Vranckx (altsax): uitmuntenheid 88%
- Robin Paulus (altsax): uitmuntenheid 82,5%
- Jente Weyn (klarinet): kampioen ere-afdeling houtblazers met 95,5%
- Stien Eysermans (klarinet): tweede laureaat ere-afdeling houtblazers met 87,5%
- Lies Eykens (dwarsfluit, oud-leerling): kampioen superieure afdeling met 96,5%
- Emma Devillé (klarinet): tweede laureaat superieure afdeling met 92%
*De afdelingen in de Vlamowedstrijd voor blazers worden bepaald op basis van de moeilijkheidsgraad van de stukken, niet de leeftijd (zie Arthur Gilson en Olaf Dallmeier).
- derde afdeling: dko 2.1-2.3
- tweede afdeling: dko 2.4-3.1
- eerste afdeling: dko 3.2-3.3
- afdeling uitmuntendheid: 4.1-4.2
- ere-afdeling: 4.3
- superieure afdeling: specialisatie + afgestudeerden dko
Voor de strijk-, toets- en tokkelinstrumenten:
- categorie A: minder dan 13 jaar
- categorie B: 13 tot en met 15 jaar
- categorie C: 16 tot en met 18 jaar